More Website Templates @ TemplateMonster.com - December 16, 2013!

KREMACJA I UTYLIZACJA

Odbiór martwych zwierząt:

Zajmujemy się odbiorem i transportem do utylizacji zwłok zwierzęcych: dzikich, domowych a także tych, które giną pod kołami pojazdów na naszych drogach. Posiadamy numer weterynaryjny dopuszczający srodek transportu do przewozu KAT.1. Aby skorzystać z oferowanych przez nas usług odbioru nieżywych zwierząt wystarczy podpisać z nami stosowną umowę lub wysłać zgłoszenie.

Odbieramy zwierzęta domowe z lecznic weterynaryjnych oraz od właścicieli prywatnych. Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem odbioru martwego zwierzęcia bądź nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt. Przed dokonaniem zgłoszenia należy przygotować wszystkie wymienione poniżej informacje. Są one niezbędne do prawidłowej rejestracji i obsługi zgłoszenia.
- imię i nazwisko (lub nazwa firmy)
- dokładny adres z kodem pocztowym (miejsce gdzie znajdują się odpady)
- telefon kontaktowy.

Urzędy Miast i Gmin - Przedsiębiorcy

Jednostkom samorządu terytorialnego pomagamy w wypełnianiu ich ustawowego obowiązku w zakresie utrzymania porządku i bezpieczeństwa sanitarnego na podległym im terenie usuwając z dróg martwe zwierzęta leśne i towarzyszące. Przedsiębiorcom prowadzącym sklepy pomagamy w utylizacji ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Zgłoszenia na odbiór nieżywych zwierząt domowych przyjmujemy w dni powszednie całą dobę.
Weekendy i święta od 10:00 do 16:00
Tel +48 504 515 584 lub e-mail: biuro@giera24.pl

Ceny za usługę transportu i utylizacji martwych zwierząt w dni powszednie obowiązują w godzinach od 8:00 – 19:00 w promieniu do 10km
* Możliwa negocjacja cen dla firm i instytucji.
** UPPZ - uboczny produkt pochodzenia zwierzęcego.
*** Zgłoszenie i odbiór po godzinie 19:00 w promieniu do 20km oraz w weekendy i święta dojazd 200,00zł
**** Opłata za każdy dodatkowy kilometr 3zł

Ceny utylizacji