More Website Templates @ TemplateMonster.com - December 16, 2013!

Transport

Usługi transportowe dla zwierząt.

admin e-mail
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również transport żywych zwierząt pod wskazany adres posiadamy nr weterynaryjny zezwalający na transport zwierząt towarzyszących-domowych. Zwierzęta transportujemy na zlecenie Urzędów Miast i Gmin do wskazanych Schronisk jak również na zlecenie osób fizycznych pod wskazany adres.
Kontakt

Usługi transportowe materiału biologicznego.

admin e-mail
Zajmujemy się odbiorem i transportem do utylizacji zwłok zwierzęcych: dzikich, domowych (psy i koty) a także tych, które giną pod kołami pojazdów na naszych drogach. Aby skorzystać z oferowanych przez nas usług odbioru nieżywych zwierząt wystarczy podpisać z nami stosowną umowę lub wysłać zgłoszenie drogą mailową. Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem odbioru martwego zwierzęcia bądź nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt.
Kontakt

Transport zwierząt do kremacji.

admin e-mail
Pomożemy Państwu w trudnej sytuacji, jaką jest utrata zwierzęcia. Nasza firma realizuje kompleksowo transport i kremację zwierząt domowych (z możliwością obecności klienta podczas kremacji - indywidualnej). Prowadzimy odbiór zwłok zwierząt z domu lub kliniki czy hotelu, pracujemy 7 dni w tygodniu. Odbieramy do kremacji zwierzęta domowe - psy, koty, itp. Zgodnie z polskim prawem, niedozwolone jest zakopywanie zwłok zwierzęcych poza miejscami do tego wyznaczonymi. Posiadamy uprawnienia do realizacji usługi transportu martwych zwierząt. Przewóz zwierząt odbywa się przystosowanym do tego samochodem. Działamy pod nadzorem Inspektoratu Weterynarii. Możecie Państwo na nas liczyć.
Kontakt

Kontakt 8:00 - 12:00:

tel. 32 494 46 80

Kontakt 24h/7:

tel. +48 504 515 584